Biodiversiteit op onze zonneparken vinden wij ontzettend belangrijk! In het kader van Open Energiedag neemt Marieke je graag mee langs de flora en fauna op het park om de flora en fauna op het park te laten zien. Een mooie kans om eens te kijken op zo’n zonnepark en onze Marieke het hemd van het lijf te vragen.
We laten graag zien hoe een biodivers zonnepark eruit kan zien. Zo hebben we tijdens klusdagen met vrijwilligers vogelhuisjes opgehangen en boomstompen neergelegd. Daarnaast zijn we bezig met het beplanten van het hekwerk met inheemse klimplanten. Ook hebben we al kleine zoogdieren en kikkers gezien die van ons zonnepark hun woongebied hebben gemaakt.
Kom op zaterdag 17 september naar de Open Energiedag! Vanaf 13:00 ‘s middags start er elk uur een rondleiding op ons coöperatieve Zonnepark Vierverlaten. Je bent van harte uitgenodigd!
Wij werken met meerdere organisaties samen op het gebied van het vergroten van biodiversiteit. Meer weten? Kijk dan hier.
Weten wat er nog meer te doen is in jouw buurt? Je bekijkt het hier.